CFC12M-24G
CFC 15M-8G
CFC 16M-8G
CFC 16M-12G
CFC 18M-8G
CFC 20M-8G
CFC 20M-12G
CFC 22M-12G
CFC 22M-16G
CFC 25M-12G
CFC 25M-16G
CFC 28M-16G
Register now to get access to our online shop
Register now and access our complete product range and many exclusive services.
Product details for
CFC12M-24G
Tube Ø D
12 mm
A
22.8 mm
B
22 mm
D
12 mm
H
22 mm
L
60 mm
T
G 1.1/2″ -11
d min.
9.5 mm
h
60 mm
l
49.9 mm
l1
27.5 mm